אנשים הנאבקים בכאב כרוני או במצבים רפואיים אחרים יכולים להשתמש במדיטציה של ריפוי כדי להרגיש טוב יותר בגוף וברוח. חלקם מדווחים על תוצאות דרמטיות מדיטציה של ריפוי, בעוד שאחרים פשוט מעריכים את הפחתת המתח הנובע משימוש בשקט ומיקוד המוח. מדיטציה ריפוי לעתים קרובות משלבת טכניקות להדמיה.

למה לצפות ?
בעוד מדיטציה לא הוכח לרפא מחלות ספציפיות ובהן ויטליגו, חולים מדווחים כי זה יכול להיות שימושי כאשר נעשה שימוש לצד טיפולים קונבנציונליים יותר. מדיטציה יכולה לעזור להפחית חרדה, דבר אחד, אשר יכול לגרום לשינויים חיוביים בגוף. חשוב להיות פתוח לתהליך ויש לי אמונה שזה יעזור, אבל להיות מוכן לתת את הזמן.

טכניקות מדיטציה מודרכות
דימויים מודרכים, שבהם אתה יוצר תמונות מנטליות בתגובה להוראות של אדם אחר, משמש בדרך כלל לריפוי. לדוגמה, אם יש לך סרטן, ייתכן שתתבקש תמונה חיה של תאי הדם הלבנים שלך נלחמים וניצחון נגד תאים סרטניים, וטיהור תאים רעים מהגוף שלך.

תמונות ריפוי אישי
ניתן להשתמש בתקליטור מדיטציה של ריפוי, או שתוכל לפתח תמונות ריפוי חזקות משלך. לדוגמה, אתה יכול לדמיין את המערכת החיסונית כמו רכבת chugging בהתמדה במעלה הגבעה. נסה מדיטציה על התמונה שבחרת לעתים קרובות, לפחות פעם ביום. אתה יכול גם לפנות אליו בכל פעם שאתה צריך דחיפה נפשית.

הכנות לריפוי מדיטציה
כאשר לומדים כיצד לעשות מדיטציה, למתחילים לעיתים קרובות מתקשים למצוא את התנוחה הטובה ביותר למדיטציה. אל תפחד לנסות - אין דרך "נכונה" לעשות מדיטציה. היכונו במדיטציה על ידי מציאת חדר שקט ללא הפרעות ובצע את השלבים הבאים:

  • כבה את הטלפון שלך וכל הגאדג'טים האחרים.
  • עמעם את האורות.
  • שב בכיסא זקוף עם ראש מורכן, ברכיים כפופות בזווית ישרה וידיים על הירכיים. אתה יכול גם לשבת עם הרגליים משוכלות או, אם אתה גמיש, בייגלה הרגליים שלך למצב לוטוס. אם הישיבה אינה נוחה, שוכבים על הרצפה (קל מדי להירדם על מיטה).
  • אתה יכול לשיר מנטרה לעצמך, כגון "אום מאני פאדמה הומם", מנטרה ריפוי טיבטי, או להשתמש במילה פשוטה כמו "רגוע", "אחד" או "אום".
  • לעצום את העיניים, או לנסות לבהות בנקודת מוקד.
  • העצה הטובה ביותר למתחילים רק ללמוד על מדיטציה היא להתחיל פשוט. שקט המוח שלך תקופות ארוכות יותר קשה ממה שזה נראה, אז רק לגלף את 10 עד 20 דקות ביום בהתחלה. כל מה שאתה צריך הוא מקום שקט שבו אתה לא תהיה מופרעת.

יתרונות המדיטציה
מדיטציה רגילה יכולה לסייע בהפחתת הלחץ, לשפר את יכולתך להתמקד ולהוביל להבנה טובה יותר של דפוסי המחשבה והתהליכים שלך. אנשים משתמשים במדיטציה כדי לשפר את היצירתיות, להפחית כאב כרוני, לטפל בכאבי ראש ואף לשפר את הביצועים הספורטיביים.

מיקוד
למרות שרוב האנשים לעשות מדיטציה עם עיניים עצומות, למתחילים רבים למצוא את זה שימושי כדי לקבל נקודת מיקוד, כגון נר. ריכוז על הלהבה יכול להקל על המוח שלך.

כאשר לומדים כיצד לעשות מדיטציה, מתחילים נוטים להתסכל על ידי ההתמדה של המחשבות החיצוניות - כל החרדות, רשימות המטלות והזיכרונות האקראיים המצעדים ללא הרף דרך המוח. במקום להלחם בהם, פשוט להתבונן בהם כשהם נכנסים דעתך ולתת להם לעבור. חזרה על המנטרה לעצמך היא דרך טובה נוספת לשמור על המיקוד שלך.

מדיטציה טכניקות למתחילים
מדיטציה נשימה ושיטות המדיטציה להרפיה טובים במיוחד עבור אנשים הראשונים ללמוד לעשות מדיטציה. עם מדיטציית נשימה, אתה פשוט לנשום עמוק מן הבטן, תוך התמקדות כל תשומת הלב שלך על הנשימה, שאיפה לאט דרך האף שלך ונשף דרך הפה שלך.

מדיטציית הרפיה כרוכה במודע בדמיון לשחרור המתח מהגוף, המתחיל בראש ומתנועע לאט אל בהונות.

מדיטציה בפעולה
"מדיטציית הליכה" היא דרך שימושית נוספת למתחילים ללמוד כיצד לעשות מדיטציה. המפתח הוא להתרכז באופן מלא על כל צעד מכוון, לשים לב רק את הרגע הנוכחי. התמקד בתנועה הקצובה של הרגליים ותחושת האדמה שמתחת לרגליך. צורות אחרות של מדיטציה פעילה כוללות טאי צ'י וצ'יגונג (שניהם טיפולים מסורתיים בתנועה הסינית) ויוגה.

קומביין עם מדיטציה
תזונה בריאה, פעילות גופנית סדירה ושינה טובה כל לשפר את ההשפעות החיוביות של המדיטציה. ההוצאה זמן בטבע, לצאת בשמש, לבלות עם יקיריהם מנסה לשמור על יחס טוב צריך גם לשפר את התוצאות שלך.